HAKKIMIZDA

OSMANLI CAM BALKON

Ekrem GÜRÜN ve Veysel GÜRÜN tarafından kurulmuş, Ankara’ nın Altındağ ilçesinde hizmet vermektedir. Cam balkon çok çeşitli hizmet alanları bulunan Osmanlı Cam Balkon; uzman kadrosuyla cam balkon, teras kapaması, kış bahçesi, camdan oda bölmeleri, ısıcamlı cam balkon, giyotin cam sistemleri işlerinde hizmetinizdedir. Gerek bireysel gerek kurumsal cam balkon işleriniz için Osmanlı Cam Balkon ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif servisinden faydalanabilir ve yaptıracağınız işin fiyatını öğrenebilirsiniz. Ya da bizi arayabilir ve vereceğiniz bilgiler doğrultusunda fiyat teklifi alabilirsiniz.

Osmanlı Cam Balkon sadece cam balkon işlerini yapmamakta, bu işler dışında gerekli parça ve ekipmanların tedarikçisi niteliğindedir. Aynı zamanda Altındağ Pidosan Bölge Bayiisi olan Osmanlı Cam Balkon’ dan gerekli malzeme fiyatlarını öğrenebilir ve tedarik edebilirsiniz.

Osmanlı Cam Balkon için müşteri memnuniyeti ve satış sonrası destek herşeyden önce gelmektedir. Siz de bireysel ya da kurumsal cam balkon işleriniz için bizimle iletişime geçebilir ya da ihtiyacınız olan malzemeler için bize ulaşabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Ekrem GÜRÜN